Pezentacje Suzuki na India Auto Expo 2014

celerioW minionym miesiącu Suzuki ukazało swe dwie najświeższe produkcje czterokołowe na India Auto Expo. Hitem na salonach okazały się przedstawione modele Celerio – miejski styl i nowoczesność oraz elegancja  w czystej postaci, a więc nowy sedan Ciaz.

Były to już 12-ste wystawy, w trakcie których Suzuki zaprezentowało się imponująco. Szczególnie do gustu przybyłych przypadł model CIAZ, który spotkał się z wyjątkowo pozytywnymi opiniami oglądających. Można stwierdzić, że model ten stanowi indyjski wariant designu Authentics, jaki ujrzał światło dzienne w trakcie Shanghai International Automobile Industry Exhibition, mającego miejsce w kwietniu minionego roku. Cechą charakterystyczną zdecydowanie wpadającą w oko i wyróżniającą tę nowość spośród innych, równie ciekawych konstrukcji jest zwłaszcza bogata stylistyka. Sedan tej klasy odznacza się niesamowitą elegancją, stanowiąc wersję wręcz luksusową, ale mimo wszystko opartą o komfort przemieszczania się i pełne bezpieczeństwo jazdy. Doskonale przydaje się dla tych, którzy cenią ekskluzywność na co dzień.

Niewiele mniej zamieszania wywołał również model Celerio, którego design oparty został o koncepcyjny projekt A:WIND, o jakim sporo mówiono w trakcie grudniowych wystaw motoryzacyjnych w Delhi. Automatyczna skrzynia biegów, pojemność motoru napędowego wynosząca 1000 centymetrów sześciennych, nieciężkie nadwozie i nowoczesny interior, sprawiają, że pojazd ten śmiało można uznać za projekt stawiający z założenia na wygodę połączoną z ekonomicznością jazdy.
generic klonopin 1mg online